29 مجموعه ورزشی جنوب غرب تهران پلمب شدرنجبر عصر چهارشنبه در گفت وگو با خبرنگار ایرنا افزود: در حال حاضر 250مجموعه ورزشی در حوزه ورزشی جنوب غرب تهران فعال است که از ابتدای امسال تاکنون سه دوره نظارتی از اماکن ورزشی صورت گرفت که مجوز 29 مجموعه ابطال شد.
وی با بیان اینکه علت این موارد نبود مربی، مجوز فعالیت، فروش داروها و مکمل ها، بهداشت و تاسیسات این مجموعه ها بوده است، تصریح کرد: در نظر داریم با سرکشی از اماکن ورزشی بتوانیم تخلفات و کاستی ها را از بین ببریم.
رئیس اداره ورزش و جوانان جنوب غرب تهران به اعزام ورزشکاران به رویداد های بین المللی اشاره کرد و گفت: در سال جاری نیز 21 ورزشکار از این حوزه ورزشی به رویداد های بین المللی و آسیایی اعزام شدند که این ورزشکاران 7 نشان طلا، 4 نقره و 7 برنز را برای کشورمان به ارمغان آورند.
وی همچنین به میزان سرانه ورزشی جنوب غرب تهران اشاره کرد و گفت: در حال حاضر سرانه ورزشی در جنوب غرب تهران 30سانتی متر مربع می رسد که این میزان نمی تواند جوابگوی تعداد زیاد ورزشکاران این حوزه باشد.
رنجبر افزود: در حال حاضر طبق استانداردهای بین المللی، میزان سرانه ورزشی برای هر شهروند یک متر مربع بوده که این میزان در استان تهران کمتر از 34 سانتی متر است.
وی با اشاره به اینکه تهران یکی از فقیرترین نقاط کشور از نظر سرانه ورزشی است گفت: برنامه مهم این اداره برای افزایش و بهبود سرانه ورزشی، صدور ساخت 92 مجموعه جدید خصوصی در حوزه جنوب غرب تهران بود.
رئیس اداره ورزش و جوانان جنوب غرب تهران اظهار کرد: در شش ماهه نخست امسال 25 هزار ورزشکار سازماندهی(بیمه ورزشی) شدند که این میزان نسبت به میزان مشابه سال گذشته سه هزار نفر افزایش داشته است.
رنجبر به مسابقات ورزشی آینده سازان ورزش استان تهران اشاره کرد و گفت: مسابقات آینده سازان ورزش استان تهران در 50 رشته ورزشی در چهار منطقه استانی از تیر ماه در سطح استان تهران آغاز شده است.
وی با بیان اینکه 22 تیم در بخش زنان از حوزه جنوب غرب تهران در این مسابقات شرکت کردند، گفت: این ورزشکاران تا کنون توانستند 22نشان طلا، 25نقره و 25 برنز را کسب کنند.
رئیس اداره ورزش و جوانان جنوب غرب تهران ادامه داد: همچنین در بخش مردان 22 تیم در این مسابقات شرکت دارند که ورزشکاران این حوزه تا روزهای پایانی این رویداد 33طلا، 32نقره و 28برنز را بدست آوردند.
حوزه ورزشی جنوب غرب تهران در مناطق 16، 17، 18 و 19 شهر تهران واقع شده است.
ورزشی/7247//1348**1368
خبرنگار: امین کمالی فر **انتشار: خیراله شفیعیانتهای پیام /*


شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

پاسخ دهید