کی روش: به دنبال بهترین عملکرد مقابل کره جنوبی هستیمبه گزارش ایرنا، کی روش روز سه شنبه پس از برگزاری نشست با «محمدرضا ساکت» سرپرست دبیرکلی فدراسیون فوتبال در جمع خبرنگاران، تصریح کرد: برنامه های تیم ملی به خوبی و آرام دنبال می شود.
وی با اشاره به اینکه کادر فنی تیم ملی عملکرد تمامی بازیکنان را زیر نظر دارد، افزود: بهترین تصمیم را برای مسابقات مختلف اتخاذ خواهیم کرد.
کی روش در مورد دیدار با کره جنوبی که نهم شهریورماه به میزبانی حریف برگزار می شود، افرود: این تیم با تغییر کادر فنی خود با نگرشی متفاوت بازی ها را دنبال می کند. به صورت جدی آماده این دیدار خواهیم شد و با وجود اینکه به جام جهانی صعود کرده ایم به دنبال بهترین نتیجه برابر آنان هستیم.
وی در خصوص احتمال دعوت از بازیکنان جدید ادامه داد: شاکله اصلی تیم ایران را بازیکنانی تشکیل می دهند که مدت هاست در کنار هم حضور دارند و با این حال بازیکنان جدید نیز شانس زیادی برای دعوت به اردو دارند. برنامه کادر فنی استفاده از نفراتی است که تجربه بین المللی خوبی دارند.
سرمربی تیم ملی ایران در خصوص شرایط لژیونرها گفت: منطقی نیست آنان را به ایران بیاوریم و به صورت مستقیم راهی کره جنوبی می شوند.
کی روش در مورد دیدارهای تدارکاتی تیم ملی ایران نیز توضیح داد: بازی با روسیه قطعی شده است و به دنبال یک حریف دیگر نیز هستیم، اما از اخباری که در مورد بازی با لهستان منتشر شده است، اطلاعی ندارم.
برای آگاهی از آخرین اخبار ورزش ایران و جهان با کانال ورزشی ایرنا در تلگرام irnavarzesh@ همراه شوید.
ورزشی**3783**1368
خبرنگار: امیر میرزاییان**انتشار:خیراله شفیعیانتهای پیام /*


شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

پاسخ دهید