کلهر: پرسپولیس مقابل الاهلی شانس زیادی برای موفقیت داردکلهر روز یکشنبه در گفت وگو با خبرنگار ورزشی ایرنا در خصوص دیدار پرسپولیس و الاهلی عربستان در مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان آسیا، گفت: پرسپولیس باید الاهلی را شکست دهد تا نشان دهد قدرت فوتبال ایران در بحث باشگاهی نیز بسیار بالا است. به اعتقاد من پرسپولیس شانس زیادی برای موفقیت در این مسابقه دارد و امیدوارم بتواند به حق خود برسد.
وی ادامه داد: پرسپولیس برای موفقیت در این دیدار باید از سه دفاع ثابت با حضور شجاع خلیل زاده، حسین ماهینی و محمد انصاری بهره ببرد و در خط هافبک از چهار بازیکن و در خط حمله از سه مهاجم استفاده کند.
کاپیتان اسبق تیم فوتبال پرسپولیس در خصوص اینکه آیا زمان استفاده از منشا به صورت ثابت نرسیده است، گفت: در شرایط فعلی او می تواند با حضور خود در نیمه دوم کمک زیادی کند و با توجه به خسته بودن مدافعین الاهلی در این نیمه منشا مفیدتر خواهد بود.
وی تصریح کرد: الاهلی تیم بسیار خوبی است که در خط هافبک بهترین عملکرد را دارد. پرسپولیسی ها برای موفقیت در این دیدار باید در ابتدا مالکیت توپ را در اختیار خود بگیرند و خط هافبک الاهلی را از بازی خارج کنند.
کلهر با اشاره به حواشی ایجاد شده برای «مهدی طارمی» در دیدار پرسپولیس و سیاه جامگان، اظهار کرد: متاسفانه اتفاق بسیار زشتی در این بازی رخ داد و بهترین بازیکن پرسپولیس در دو فصل اخیر از سوی برخی نفرات فحش خورد.
وی تصریح کرد: مدیریت باشگاه باید در کنار برانکو قرار گیرد و حاشیه ها را کاهش دهد. برخی افراد با الفاظ زشتی که به کار می برند به دنبال ایجاد حاشیه برای تیم هستند و امیدوارم مانع از رفتارهای آنها شوند.
تیم فوتبال پرسپولیس روز سه شنبه در دیدار رفت خود در مرحله یک چهارم لیگ قهرمانان آسیا از ساعت 20.30 در عمان به مصاف الاهلی عربستان خواهد رفت.
ورزشی **9118**1368
خبرنگار: سید جواد بشیری**انتشار:خیراله شفیعیانتهای پیام /*


شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

پاسخ دهید