«کانون چوگان» قهرمان رقابت های گرامیداشت هفته دفاع مقدس شدبه گزارش خبرنگار ایرنا، دیدار پایانی این دوره از رقابت ها برای آمادگی تیم ملی چوگان با حضور دو بازیکن مطرح آرژانتینی بین تیم های ارتش و کانون چوگان امروز (چهارشنبه) در باشگاه ذوالجناح ارتش در حالی برگزار شد که پیش از این تیم چوگان خرگوش دره به مقام سومی رسیده بود.
در چوکه نخست این رقابت دو تیم به تساوی یک بر یک رسیدند، اما در چوکه دوم تیم کانون چوگان با درخشش «رودریگوسانچز» بازیکن آرژانتینی خود موفق به برتری سه بر دو شد.
چوکه سوم به رغم تلاش تیم نزاجا برای رسیدن به گل با برتری پنج بر چهار کانون چوگان به پایان رسید ودر چوکه نهایی نیز تیم کانون چوگان در مجموع با نتیجه 6 بر پنج به پیروزی رسید تا کاپ قهرمانی را از آن خود کند.
در تیم کانون چوگان احمد فتاحی، بهادر بابایی، مهدی پورسعادتی و رودیگوسانچز به عنوان بازیکنان میدان و سیامک ایلخانی زاده به عنوان ذخیره حضور داشتند.
در تیم نیروی زمینی ارتش هم سیدحسن گوری، امیررضا، رضا بهبودی و مسعود مظفری بازی کردند و یوسف اکبری نیز بازیکن ذخیره این تیم بود.
داوری این رقابت ها را «پابلوسیرونت» از آرژانتین و محمدرضا بهبودی برعهده داشتند.
«حمیرا اسدی» سرپرست فدراسیون چوگان، بهمن حسین پور معاون تشریفات رئیس جمهوری و عضو هیات رئیسه فدراسیون، سرتیپ امیرمحمدی فر و روسای هیات های چوگان استان های تهران و البرز و شمال شرق تهران نیز حضور داشتند.
پس از پایان این رقابت کاپ قهرمانی به تیم برتر اهدا شد و از تیم دوم نیز تقدیر به عمل آمد.
برای آگاهی از آخرین اخبار ورزش ایران و جهان با کانال ورزشی ایرنا در تلگرام irnavarzesh@ همراه شوید
ورزشی**9029**1368
خبرنگار: محمد مهدی موذن**انتشار: خیراله شفیعیانتهای پیام /*


شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

پاسخ دهید