پهلوان: مسئولان فوتبال اطلاعات بین المللی ندارند/فدراسیون در پرونده های باشگاه ها هم مقصر استرییس اسبق فدراسیون فوتبال روز چهارشنبه در گفت وگو با خبرنگار ورزشی ایرنا در خصوص شکست فدراسیون فوتبال و باشگاه های ما در پرونده های بین المللی، گفت: اداره فوتبال به خصوص در مجامع بین المللی اهمیت بسیار زیادی دارد و افرادی که در این فدراسیون حضور دارند اطلاعات بین المللی لازم را ندارند و حاضر به استفاده از مشاوران نیز نیستند.
وی افزود: تمام محکومیت های فوتبال ایران به ضعف مدیریت باز می گردد و این افراد باید به فکری به حال این مساله کنند.
رییس اسبق فدراسیون فوتبال، گفت: امروز به بدنه فدراسیون توجه کنید آیا افراد حاضر توانایی دفاع از فوتبال ایران در مجامع بین المللی را دارند و به اعتقاد من حتی در پرونده باشگاه پرسپولیس نیز فدراسیون فوتبال مقصر بود.
وی تصریح کرد: متاسفانه خیلی ساده از این محکومیت می گذریم، اما مدیران فوتبال بدانند کنفدراسیون فوتبال آسیا و فیفا با هیچ کشوری شوخی ندارند و باید قوانین آنها را جدی بگیریم.
پهلوان اظهار کرد: فدراسیون متولی فوتبال یک کشور است، اما مسئولان این رشته حتی جرات ورود به پرونده های باشگاه ها را ندارند و به همین دلیل مجامع بین المللی مجبور به صدور احکام مختلف می شوند.
رییس اسبق فدراسیون فوتبال، گفت: امروز به مدیران باشگاه بزرگ کشور نگاه کنید آیا این افراد ویژگی های لازم برای اداره باشگاه های پرطرفدار ما را دارند؟ اطمینان داشته باشید اگر این افراد مدیریت صحیح فوتبال را بلد بودند هیچ گاه پنجره نقل و انتقالات آنها از سوی فیفا بسته نمی شد.
وی تاکید کرد: مدیران ضعیف با ناکارآمدی خود شرایط را برای بازیکن سالاری در فوتبال ایجاد کرده اند که این مساله جدیدا برای باشگاه های ما مشکلات بسیار زیادی را ایجاد کرده است.
پهلوان در پایان، گفت: وضعیت امروز فوتبال ما تا حدی خراب شده است که حتی دیگر علاقه ای به شنیدن اخبار این رشته هم ندارم.
برای آگاهی از آخرین اخبار ورزش ایران و جهان با کانال ورزشی ایرنا در تلگرام irnavarzesh@ همراه شوید.
ورزشی **9118**1368
خبرنگار: سید جواد بشیری**انتشار: خیراله شفیعیانتهای پیام /*


شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

پاسخ دهید