هادرسفیلد از سد نیوکاسل گذشتبه گزارش ایرنا؛ در این دیدار که درورزشگاه کرکلیس برگزار شد، تیم میزبان با برتری در مالکیت توپ و میدان، یک بار موفق به گشودن دروازه حریف شد و به پیروزی رسید.
«آرون موی» هافبک استرالیایی هادرسفیلد در دقیقه 50 تنها گل این دیدار را درون دروازه نیوکاسل جای داد و برتری تیمش در این بازی را رقم زد.
این تیم که درفصل گذشته و به یمن برتری در فینال رقابت های پلی آف با شکست تیم ردینگ به لیگ برتر لیگ جزیره صعود کرده است به نظر می رسد یکی از تیم های شگفتی ساز این فصل از رقابت های لیگ برتر باشد.
هادرسفیلد در نخستین دیدار خود در چارچوب این رقابت ها هفته گذشته تیم قدیمی کریستال پالاس را با نتیجه 3 بر صفر از پیش رو برداشته بود.
این تیم با کسب دومین پیروزی خود مقابل نیوکاسل به صورت موقت به رده دوم جدول لیگ جزیره صعود کرد.
تیم نیوکاسل یکی از قدیمی ترین تیم های لیگ جزیره که فصل گذشته به عنوان یکی از تیم های برتر راهی رقابت های این لیگ برتر شده است با هدایت «رافا بنیتز» مشهور هنوز به نتایج دلخواه دست پیدا نکرده است.
شاگردان بنیتز در هفته نخست این رقابت ها با نتیجه 2 برصفر مغلوب تاتنهام نایب قهرمان فصل گذشته لیگ جزیره شدند و به نظر می رسید امروز بتوانند مقابل دیگر تیم تازه صعود کرده به لیگ برتر نتیجه لازم را کسب کنند که البته این گونه نشد.
تیم منچستریونایتد صدرنشین رقابت های لیگ برتر انگلیس روزگذشته درنخستین دیدارهفته دوم سوانسی را با نتیجه 4 برصفرشکست داد،این دومین پیروزی متوالی و پرگل شاگردان مورینیو است.
بازیکنان این تیم درنخستین بازی خود دراین مسابقات با نتیجه 4 برصفر وستهام را مغلوب کردند.
با این تفاسیرتیم منچستریونایتد ازهم اکنون که درآغاز رقابت های لیگ جزیره قرار داریم برای رقبای خود خط و نشان کشیده و درقد و قواره یک مدعی ظاهر شدند.
دردیگردیدار مهم این هفته نیز تیم لیورپول با یک گل ازسد کریستال پالاس گذشت.
این درحالی است که درمهم ترین دیدار این هفته تا ساعاتی دیگر تاتنهام نایب قهرمان و چلسی قهرمان فصل گذشته این رقابت ها با یکدیگرمصاف خواهند کرد.
دیدارپایانی هفته دوم لیگ برتر انگلیس بین دوتیم منچستر سیتی و اورتون برگزارخواهد شد.
جدول رده بندی لیگ برتر انگلیس:
1-منچستریونایتد/ 2 بازی/ 6 امتیاز(تفاضل گل 8 )
2-هادرسفیلد/2 بازی/ 6 امتیاز(تفاضل گل 4 )
3-وست برومویچ/2 بازی/ 6 امتیاز(تفاضل گل 2 )
برای آگاهی از آخرین اخبار ورزش ایران و جهان با کانال ورزشی ایرنا در تلگرام irnavarzesh@ همراه شوید.
ورزشی.**9144**1368
خبرنگار: سعید قهرمانی**انتشار: خیراله شفیعیانتهای پیام /*


شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

پاسخ دهید