منصوریان: اعضای هیات مدیره از کادر فنی حمایت کامل کردندبه گزارش ایرنا، سرمربی تیم استقلال در پایان جلسه امروز -یکشنبه- هیات مدیره استقلال در جمع خبرنگاران اظهار داشت: در مورد مشکلات تیم استقلال، ایده ها و نظرات ما به یکدیگر نزدیک است. در جلسه هیات مدیره قرار شد اعضای هیات مدیره و مدیران باشگاه با توجه به اینکه منابع مالی هنوز تامین نشده است وقتی قرارداد اسپانسری را امضا کردند کمک های مالی انجام شود.
منصوریان اظهار داشت: بر خلاف سال گذشته من احساس کردم که اعضا کاملا می خواهند که مشکلات را حل کنند و از بازیکنان و کادرفنی شان حمایت کنند تا شرایطمان رو به بهبود و صعود باشد و به آن شرایط آرمانی که می خواهیم برسیم.
وی افزود:هیچ صحبتی در مورد تقویت کادرفنی نبود چراکه دو تا از سرمربی های خود من در کادرفنی حضور دارند و دستیار آقای کی‌روش هم به ما اضافه شده است.
سرمربی استقلال گفت: با توجه به شرایط تیم و تمرینات می دانم به آن چیزی که می خواهیم می رسیم. امیدوارم رقبای ما در این چند هفته امتیاز از دست بدهند چراکه من آنها را زیرنظر دارم و می دانم که قطعا امتیاز از دست خواهند داد. امیدوارم بتوانیم امتیازهایی که اول فصل از دست داده ایم را جبران کنیم. ما در جریان بازی هایمان تغییراتی داده ایم و فکر می کنم شرایط برای ما به گونه ای رقم خواهد خورد که به آن چیزی که می خواهیم می رسیم.
سرمربی تیم استقلال گفت: من مصاحبه آقای مرفاوی را نخوانده ام و نمی دانم چه ادبیاتی را بکار برده ام ، من چه زمانی گفته ام استقلال تا 1402 نتیجه می گیرد؟ من گفتم تا 1402 بازیکن داریم و سرمایه گزاری خواهیم کرد.
وی افزود: منصوریان در این سن کم به نقطه ای رسیده که شاید خیلی ها دیرتر به آن رسیده اند. یکسری از رسانه ها که هرکسی که بوده را پیدا کرده اند و با او مصاحبه کرده اند تا علیه من صحبت کنند. نکته جالب این است که یک رسانه خاص عکس من با رئیس جمهور می گذارد و می گویند رئیس جمهور باخت. بحث غرض ورزی است.
وی افزود: من وقتی مجموعه خبرنگاران را می بینم احترام حکم می کند که با آنها صحبت کنم. فضایی که هر روز می گردند و یک پیشکسوت پیدا می کنند که علیه من مصاحبه کند را نمی دانم در موردش چه باید بگویم. پیشکسوتی علیه من مصاحبه کرده که من 35 سال بود اصلا از ایشان خبری نداشته ام. من ناراحت نیستم و به کارم اعتقاد دارم و محکم به راه خود ادامه خواهم داد.
وی تصریح کرد: ما روزی 7 تا 8 ساعت کاری علمی انجام می دهیم. وقتی این کارها به تمسخر گرفته می شود ما عزم خودمان را صدچندان می کنیم تا جواب همه را بدهیم. من آخر این فرهنگ توهین به مربی جوان را عوض می کنم.
منصوریان گفت: به دوستان جوانم که علیه من مصاحبه می کنند یک پیشنهاد می دهم؛ اگر علی منصوریان در استقلال بسوزد کار شما هم خراب می شود. شما باید خوشحال بشوید من نتیجه بگیرم که جاده ای که من صاف کرده ام، آسفالت شود و شما در آن گام بردارید. بدون آنکه بدانند ما روزانه چکارهایی انجام می دهیم علیه ما مصاحبه می کنند. رسانه های علیه علیرضا منصوریان هم که زیاد است.
برای آگاهی از آخرین اخبار ورزش ایران و جهان با کانال ورزشی ایرنا در تلگرام irnavarzesh@ همراه شوید.
ورزشی * 1528 * 9029 *1368
خبرنگار: مهدی موذن**انتشار: خیراله شفیعیانتهای پیام /*


شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

پاسخ دهید