مصطفوی: به خاطر بی اطلاعی مدیران آوار سنگینی بر دوش پرسپولیس ریختمدیرعامل اسبق باشگاه پرسپولیس روز سه شنبه در گفت وگو با خبرنگار ورزشی ایرنا در خصوص حواشی اخیر این تیم، گفت: پرسپولیس به شدت وارد حاشیه شده و برای خروج از این وضعیت کار سختی پیش رو است. یکی از دلایل حواشی پرسپولیس موفقیت این تیم در فصل گذشته است.
وی افزود: متاسفانه در فوتبال ما تیم های قهرمان با حواشی بسیار زیادی روبه رو می شوند و همین مساله باعث می شود تا اکثر آنها سال بعد از قهرمانی شرایط سختی را تحمل کنند.
مدیرعامل اسبق باشگاه پرسپولیس با اشاره به نقش اساسی مدیریت باشگاه در حواشی ایجاد شده، گفت: نباید فراموش کنیم مقصر تمامی این اتفاقات و به ویژه حواشی که جدیدا وارد پرسپولیس شده مدیریت باشگاه است.
وی تصریح کرد: تعجب می کنم باشگاهی با این تعداد نیرو و با وجود حضور افراد متخصص در بخش حقوقی نمی تواند مانع اتفاقی که برای طارمی رخ داد، شود و دلیل اصلی این ناتوانی فوتبالی نبودن مدیران پرسپولیس اسست.
مصطفوی اظهار کرد: نداشتن اطلاعات بین المللی از سوی مدیریت باشگاه پرسپولیس باعث شد تا آوار سنگینی بر دوش هواداران و باشگاه پرسپولیس بریزد و هیچکس هم مسئولیت آن را برعهده نگیرد.
رییس اسبق فدراسیون فوتبال افزود: در گذشته وقتی برای دفاع از حقوق فوتبال به فیفا می رفتیم به خاطر شناسنامه فوتبالی که در اختیار داشتیم جور دیگری با ما رفتار می کردند و ما را از جنس خود می دانستند.
وی افزود: ای کاش مدیران باشگاه پرسپولیس و حتی فدراسیون فوتبال پس از اتفاقات ناخوشایندی که در خصوص طارمی افتاد حداقل برخوردی با این بازیکن می کردند. مطمئن باشید اگر من مدیرعامل پرسپولیس یا رییس فدراسیون فوتبال بودم قطعا این بازیکن را دو سال از حضور در میادین فوتبال محروم می کردم و به هیچ عنوان به این مساله فکر نمی کردم که گل های این بازیکن میز مدیریت را برایم حفظ می کند.
«مهدی طارمی» مهاجم تیم ملی و پرسپولیس پس از جدایی پر حاشیه از لیگ ترکیه و بازگشت پرسپولیس با محرومیت چهار ماهه از میادین فوتبال روبه رو شده است. همچنین فیفا باشگاه پرسپولیس را هم از دو پنجره نقل و انتقالات محروم کرده است.
برای آگاهی از آخرین اخبار ورزش ایران و جهان با کانال ورزشی ایرنا در تلگرام irnavarzesh@ همراه شوید.
ورزشی **9118**1368
خبرنگار: سید جواد بشیری**انتشار: خیراله شفیعیانتهای پیام /*


شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

پاسخ دهید