مردانی، الیاسی، قادریان و قوره جیلی حریفان خود را شناختندبه گزارش ایرنا از فدراسیون کشتی، با برگزاری وزن کشی چهار وزن دوم رقابت های کشتی فرنگی قهرمانی جهان در پاریس، نمایندگان ایران حریفان خود را شناختند.
براین اساس در وزن 59 کیلوگرم که 30 نفر حضور دارند مهرداد مردانی در دور نخست با توختایف از ازبکستان کشتی می گیرد و در صورت غلبه بر این کشتی گیر در دور بعد با برنده همت رستم از ترکیه و تورو از کلمبیا مبارزه خواهد کرد.
در وزن 66 کیلوگرم محمد الیاسی در دور اول به مصاف سوسلان داوروف از بلاروس می رود و در صورت پیروزی مقابل وی در دور دوم با برنده سیلویا از لیتوانی و استاس از بلغارستان کشتی می گیرد. در این وزن 36 نفر به روی باسکول رفته اند.
در وزن 80 کیلوگرم که 29 نفر حضور دارند، یوسف قادریان در دور اول با ماکسیم مانوکیان از ارمنستان روبرو می شود و در صورت شکست این حریف در دور دوم به مصاف برنده کشتی میان پیتر نواک از چک و بیوربرگ از سوئد خواهد رفت.
در وزن 130 کیلوگرم شهاب قوره جیلی در دور نخست با مورات رومانوف از قرقیزستان پیکار می کند و در صورت گذر از سد این حریف در دور دوم با برنده کشتی میان لورنتز از فرانسه و هیکی نابی از فنلاند کشتی می گیرد. در این وزن 27 نفر حضور دارند.
رقابت های این اوزان از ساعت 12 و 30 (به وقت ایران) فردا سه شنبه برگزار می شود.
برای آگاهی از آخرین اخبار ورزش ایران و جهان با کانال ورزشی ایرنا در تلگرام irnavarzesh@ همراه شوید.
ورزشی**9129**1368
تنظیم کننده: مهدی رهبر**انتشار: خیراله شفیعیانتهای پیام /*


شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

پاسخ دهید