مربی سیاه جامگان: بازی سختی مقابل تیم بزرگ پرسپولیس داریمبه گزارش خبرنگارایرنا، محمدی در کنفرانس خبری قبل از بازی با پرسپولیس اظهار داشت: ما در این مدت روند روبه رشدی داشته و توانسته ایم از زمانی سرمربیگری «اکبر میثاقیان» در 11 بازی 15 گل زده ایم و قطعا به دنبال امتیاز هستیم و دوست داریم بازی تماشاگرپسندی مقابل پرسپولیس و هوادارانش انجام دهیم.
وی در پاسخ به سووالی درباره کم تجربگی بعضی از بازیکنان سیاه جامگان گفت: اگر بازیکنان ما تجربه کمی دارند و برای اولین بار در ورزشگاه آزادی بازی می کنند، اما بسیار با انگیزه می خواهند مقابل پرسپولیس بازی کنند، چون بازی کردن مقابل پرسپولیس امتیاز خاص خودش را دارد و پرسپولیس تیم بسیار بزرگ است و این تیم را بخوبی می شناسیم و سال قبل توانستیم این تیم را شکست دهیم و می خواهیم ناکامی خود را در مقابل فولاد جبران کنیم و سعی خواهیم کرد بازیکنان کلیدی این تیم را از کار بیاندازیم .
محمدی افزود: می خواهیم در بازی های خیلی سخت گل بزنیم و آمار تیم ما نشان داده که به هر تیمی در جدول گل می زنیم و رویکرد ما دفاعی نیست چرا که بر روی اشتباهات حریف برنامه ریزی می کنیم و جز تیم های خوب در امر گل زنی هستیم .
وی همچنین گفت: از لیست تیم ما دو نفر خارج، ولی حمید علی عسگر، میرهانی هاشمی و خرسند نیا به تیم ما اضافه شدند.
مربی سیاه جامگان در خصوص شرایط سنی این تیم و اینکه سن بالا برای تیم شما مشکل ایجاد نمی کند؟ گفت: در ترکیب ما چهار بازیکن زیر 23 سال بازی می کند و شما دیدید که در مقابل تیم فولاد دو تعویضی ما بازیکن جوان بودند، محمد ناصری سنگربان ما 24 ساله است و دفاع چپ و راست و دفاع وسط تیم ما زیر 23 سال هستند و به جز حسین بادامکی و یک بازیکن دیگر بازیکن سن بالا نداریم و قصد داریم با تلفیقی از بازیکنان جوان و باسابقه میانگین سنی تیم مان را کمتر کنیم.
وی در خصوص اینکه چرا بازی هایتان را در ورزشگاه تازه تاسیس انجام نمی دهید؟ گفت: من و تیمم تا کنون این ورزشگاه را ندیده ایم و بیش تر برای کارهای تبلیغاتی این ورزشگاه را افتتاح کرده اند. فکر می کنم تیم پدیده یک جلسه در این ورزشگاه تمرین کرد و برای لیگ نمی خواهند از آن استفاده کنند ولی برای بازی تیم ملی مهیا خواهد شد.
تیم سیاه جامگان در چارچوب بازی های هفته چهارم لیگ برتر فردا -چهارشنبه-در ورزشگاه آزادی تهران به دیدار تیم پرسپولیس خواهد رفت.
ورزشی *1528 *1368
خبرنگار: حسن تمیمی**انتشار: خیراله شفیعیانتهای پیام /*


شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

پاسخ دهید