مدیرعامل استقلال:با آمدن شفر بازیکنان نمی توانند درکار سرمربی دخالت کنندسید رضا افتخاری درحاشیه تمرین روز چهارشنبه تیم فوتبال استقلال در چمع خبرنگاران با بیان اینکه از این پس نظم حرف اول را درتیم خواهد زد و بازیکن سالاری نخواهیم داشت ،افزود:درگذشته برخی بازیکنان در کار مربیان دخالت می کردند اما از این پس اینگونه نخواهد بود.
وی درپاسخ به این سئوال که این اظهارنظر شما بدین معنی است که در زمان علیرضا منصوریان بازیکنان در کار هدایت تیم دخالت می‌کردند ،تاکید کرد: من نگفتم بازیکنان در زمان منصوریان درکار تیم دخالت می کردند، گفتم مثل گذشته! با این همه درحال حاضر بهتر است دیگر به گذشته برنگردیم.
مدیرعامل باشگاه استقلال تهران درباره دیدار با سید مهدی رحمتی که درمحل تمرین استقلال حاضر شده بود نیز گفت: جداگانه با رحمتی گفت و گو خواهم کرد، این بازیکن پس از اتفاقاتی که در باشگاه افتاد ازحضور در تمرینات منع شد در حال حاضر شرایط تیم عوض شده و سرمربی جدید درمورد همه چیز تصمیم گیری خواهد کرد.
افتخاری تاکید کرد: رحمتی امروز با درخواست من سرتمرین حاضر شده است و با او درباره از سرگیری تمرینات گفت و گو کردم.
وی درپاسخ به این سئوال که به نظر می رسد شفر علاقه ای به استفاده از رحمتی ندارد،عنوان کرد: سرمربی جدید تیم به هیج وجه چنین مطلبی را عنوان نکرده است.
افتخاری با اشاره به آخرین وضعیت مجتبی جباری هافبک بازیساز تیم استقلال نیز، افزود:اتفاق خاصی دراین خصوص نیفتاد و هنوز درباره او تصمیم قطعی گرفته نشده است. شفر همه بازی‌های گذشته تیم را دیده و از تک‌تک‌ بازیکنان شناخت پیدا کرده است. شفر گفت که رحمتی به تمرینات بیاید، اما در رابطه با جباری صحبتی نکرده است.
مدیرعامل باشگاه استقلال تهران درباره علاقه مندی سرمربی جدید این تیم به بهنام برزای نیز گفت: شفر بازی های این بازیکن را دیده وخواستار بازگشت او به استقلال است از این رو از تمامی امکانات خود برای بازگشت برزای استفاده خواهیم کرد.
افتخاری درادامه درخصوص اضافه شدن فرهاد مجیدی کاپیتان اسبق تیم فوتبال استقلال به جمع کادر فنی این تیم عنوان کرد: هیچ چیز قطعی نیست اینکه می گویند وی به تیم می آید تنها یک گمانه زنی رسانه ای است چنین درخواستی نبوده وصحبتی دراین باره نشده است.
وی درباره این که روز گذشته شفر ازعلاقه مندی مجیدی به کار درکنار خودش ابراز علاقه کرده است نیز گفت: سرمربی جدید تیم استقلال روز گذشته دراین خصوص چنین چیزی عنوان نکرده است،دستیاران شفر را کمیته فنی انتخاب خواهد کرد.
سیدرضا افتخاری مدیر عامل و اکبر عباس ملکی عضو هیات مدیره امروز همراه وینفرد شفر سرمربی جدید این تیم درمحل تمرینات این تیم حاضر شده وبا بازیکنان گفت و گو کردند.
آنان همچنین امکانات محل تمرین بازیکنان را مورد بازدید و ارزیابی قرار دادند.
ورزشی.**9144** 1701
خبرنگار:سعید قهرمانی*انتشار: حمید قدیمیانتهای پیام /*


شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

پاسخ دهید