قمری: پیش بینی 3 مدال در بازی های داخل سالن آسیا را داریم/برای موفقیت نیاز به مربی خارجی داریمرییس فدراسیون دوچرخه سواری روز سه شنبه در گفت وگو با خبرنگار ورزشی ایرنا در خصوص حضور در مسابقات داخل سالن آسیا، گفت: پنج دوچرخه سوار آقا و دو ورزشکار خانم در مسابقات داخل سالن آسیا حاضر خواهند بود و امیدوارم آنها بتوانند بهترین عملکرد را به نمایش بگذارند.
وی در خصوص پیش بینی خود از تعداد مدال های دوچرخه سواری در مسابقات داخل سالن آسیا، اظهار کرد: پیش بینی من کسب یک مدال طلا، یک مدال نقره و یک مدال برنز است که البته امیدوارم بتوانیم بیش از این به مدال برسیم.
رییس فدراسیون دوچرخه سواری در خصوص پاداش فدراسیون به مدال آوران بازی های داخل سالن آسیا، گفت: در این رابطه باید منتظر کیفیت مسابقات باشیم و در صورتی که نفرات سطح بالای آسیا در این مسابقات حاضر باشند قطعا ما هم پاداشی را برای دوچرخه سواران در نظر خواهیم گرفت در غیر این صورت به همان پاداش کمیته بسنده می کنیم.
قمری در خصوص مشکلات مالی فدراسیون های ورزشی، اظهار کرد: خوشبختانه وزارت ورزش حمایت بسیار خوبی از نظر مالی داشته است و اگر جایی ما را کم حمایت کرده باشد، آن کمیته ملی المپیک بوده که احتمالا دلیل آن بازی های داخل سالن آسیا و کشورهای اسلامی است.
وی در خصوص برنامه ریزی فدراسیون برای حضور قدرتمند در رقابت های دوچرخه سواری قهرمانی آسیا، تاکید کرد: همه تلاش خود را خواهیم کرد تا در این مسابقات که در بهمن ماه برگزار می شود به مرز آمادگی برسیم. برای موفقیت در مسابقات قهرمانی آسیا و همچنین بازی های آسیایی باید از نظر فنی و سخت افزاری پیشرفت کنیم و به شرایط روز دنیا نزدیک شویم.
رییس فدراسیون دوچرخه سواری با اشاره به نیاز این رشته ورزشی به سرمربی خارجی، اظهار کرد: بی تردید برای موفقیت بیشتر در مسابقات پیش رو باید از تجربه مربیان خارجی و همچنین اردوهای بین المللی بهره ببریم.
برای آگاهی از آخرین اخبار ورزش ایران و جهان با کانال ورزشی ایرنا در تلگرام irnavarzesh@ همراه شوید.
ورزشی **9118**1368
خبرنگار: ** سید جواد بشیری**انتشار: خیراله شفیعیانتهای پیام /*


شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

پاسخ دهید