سر مربی استقلال خوزستان: حقمان باخت بودبه گزارش ایرنا عبدالله ویسی پنجشنبه شب در نشست خبری پس از بازی دو تیم استقلال خوزستان و پارس جنوبی جم اظهار کرد: در روزی که دروازه ما یک بار هم تهدید نشد و ضربات ایستگاهی بی شماری بر روی دروازه حریف خلق کردیم بازنده میدان شدیم.
سرمربی تیم استقلال خوزستان با بیان این که باخت امروز ما نشان داد که تیم ما هنوز جای کار دارد افزود: شایستگی آدم ها به زبان نیست بلکه به عمل آن هاست که بچه های ما با عملکرد ضعیفشان نشان دادند که فقط اهل حرف هستند.
وی ادامه داد: در هر 5 بازی انجام داده فقط خرف زدیم و تیم ما شایسته برنده شدن نبود و هنوز نیاز به کار کردن بسیار داریم.
ویسی ادامه داد: تا زمانی که برای سقوط نکردن می جنگیم وضعیت تیم ما به همین شکل است و نمی توانیم عملکرد موفقی داشته باشیم حتی اگر امروز پیروز میدان می شدیم باز هم همین حرف ها را می زدم چون واقعیت است.
وی با اشاره به این که هنوز تمرکزم بر روی تیم کامل نیست افزود: با توجه به حاشیه های فراوانی که در تیم ما موجود است نتوانستم تمرکز خود را به طور کامل بر روی تیم قرار دهم که این موضوع به تیم ضربه وارد می کند.
سرمربی تیم استقلال خوزستان در پایان گفت: در تمام دنیا، بازیکنان با عملکرد خود در زمین به مربیان شخصیت می دهند لذا اگر بازیکنی نخواهد در زمین بازی کند یک مربی نمی تواند کاری کند.
دیدار بین دو تیم استقلال خوزستان و پارس جنوبی جم در هفته پنجم رقابت‌های لیگ برتر فوتبال با برتری یک بر صفر پارس جنوبی جم به پایان رسید.
6002/6064
خبرنگار: محمد شاکری **انتشار دهنده : محسن بهاروندانتهای پیام /*


شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

پاسخ دهید