سرمربی داماش گیلان: تمرینات خوبی داشتیم و بازیکنان، انگیزه زیادی داشتندبه گزارش خبرنگار ایرنا ، وحید رضایی شامگاه دوشنبه در کنفرانس مطبوعاتی پایان بازی تیم های داماش گیلان و سولدوز نقده در رشت اظهار کرد: در طول هفته تمرینات خوبی را پشت سر گذاشتیم و خوشبختانه بازیکنان با انگیزه زیادی وارد زمین شدند.
وی افزود: در شروع بازی و به خصوص نیمه اول به دلیل گرمای هوا، شرایط تا حدی سخت بود و بازیکنان نتوانستند تمامی توان خود را به نمایش بگذارند اما در نیمه دوم، بهتر بودیم و توانستیم به خوبی از فرصت ها استفاده کنیم.
رضایی ادامه داد: ما برای حضور در این دیدار از فشار تمرینات کم نکردیم و به همین دلیل در نیمه اول شرایط تا حدی برای ما مشکل بود اما در نیمه دوم بهتر بازی کردیم.
سرمربی تیم فوتبال داماش گیلان بیان کرد: البته هدف ما حضور قدرتمند در رقابت های لیگ دسته دوم است و مسابقات جام حذفی کشور را به عنوان دیدارهای تدارکاتی مناسب، نگاه می کنیم.
رضایی به محرومیت تیم داماش گیلان از حضور تماشاگرانش در این دیدار نیز اشاره و خاطرنشان کرد: با توجه به داشتن تماشاگر باید از وجود آنان سود ببریم و بازی بدون تماشاگر جذابیتی ندارد اما با توجه به محرومیت تیم ما ، در این بازی نتوانستیم از وجود آنان سود ببریم و امیدواریم که در آغاز مسابقات لیگ دسته دوم، تماشاگران به خوبی ما را حمایت کنند.

** سرمربی سولدوز نقده: داور می توانست با ما مهربان تر باشد
سرمربی تیم فوتبال سولدوز نقده نیز در این کنفرانس مطبوعاتی گفت: اخراج بازیکن ما تاثیر بسزایی در نتیجه کسب شده در بازی برابر داماش گیلان داشت و داور می توانست با ما مهربان تر باشد.
فرزاد حمیدی اظهار کرد: از حدود دقیقه 40 برابر داماش گیلان، 10 نفره بازی کردیم که این امر برای ما مشکل ساز بود.
وی افزود: البته سطح بازی ما پایین تر از داماش است چون این تیم در لیگ دسته دوم حضور و بازیکنان باتجربه ای نیز دارد اما ما در لیگ دسته سوم هستیم ولی در این دیدار به خصوص در نیمه اول خوب ظاهر شدیم.
وی ادامه داد: با اخراج بازیکن و 10 نفره شدن تیم ، شیرازه ما در نیمه دوم از هم پاشید که این امر منجر به شکست چهار بر یک مقابل داماش شد.
سرمربی تیم فوتبال سولدوز نقده بیان کرد: البته در این بازی دو گل از روی نقطه پنالتی زده شد و دو بازیکن ما نیز اخراج شدند که این دیدار نمی توانست این همه اتفاق داشته باشد و داور باید این بازی را بیشتر مدیریت می کرد.
حمیدی اضافه کرد: داور می توانست با ما مهربان تر باشد به خصوص در اخراج اول که باعث شد تیم ما 10 نفره شود.
وی خاطرنشان کرد : گرچه ما در اوایل بازی گل دریافت کردیم و همچنین در زمین حریف به رقابت می پرداختیم، اما به بازی برگشتیم و گل تساوی را به ثمر رساندیم ولی در ادامه متاسفانه با اخراج دیگر بازیکن ما، نتوانستیم برابر حملات تیم داماش مقاومت کنیم.
تیم های فوتبال داماش گیلان و سولدوز نقده غروب دوشنبه در مرحله دوم رقابت های فوتبال جام حذفی کشور در ورزشگاه شهید عضدی رشت به مصاف هم رفتند که در نهایت تیم میزبان با نتیجه چهار بر یک، حریف خود را شکست داد.
خبرنگار: حسین مجرد ** انتشاردهنده:امیرحسین کبیری
7285/2007انتهای پیام /*


شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

پاسخ دهید