سرمربی تیم گلبال جوانان ایران: ستاره نداریم، اما هماهنگ هستیم«محمد کرم کولیوند» روز یکشنبه به خبرنگار ایرنا گفت: تاکنون 6 اردوی آماده سازی برگزار شده و دو اردوی دیگر نیز در روزهای باقی مانده به مسابقات پاراآسیایی جوانان امارات برگزار می شود.
وی در خصوص حریفان ایران در این دوره از مسابقات گفت: تیم های چین، کره جنوبی، ژاپن و عراق از رقیبان جدی ما هستند، تیم کره جنوبی دو ماه قبل در مسابقات جهانی شرکت داشت و تیم ژاپن نیز بازیکنانش چهار سال تمام در کنار هم بوده اند و هماهنگی خوبی دارند و در کل کار سختی پیش رو خواهیم داشت.
سرمربی تیم گلبال جوانان ایران با بیان اینکه در دو دوره قبل ایران در جایگاه نخست آسیا قرار داشت، گفت: هر چند تیم جوانان ایران بازیکن شاخص و ستاره ای ندارد، اما دارای هماهنگی و انسجام خوبی است و به ایستادن آنان روی یکی از سکوها امیدوار و خوشبین هستم.
کولیوند با اشاره به مشکلات مالی و نبود اردوها و مسابقات تدارکاتی با تیم های خارجی، گفت: حمایت های خوبی از تیم شده است و اردوهای بر پا شده مفید و موثر بوده است. در کنار آن مسابقات برگزار شده با تیم های قوی استان های یزد و تهران نیز به هماهنگی و تقویت تیمی کمک شایانی کرده است و بچه ها از آمادگی خوبی برخوردار هستند.
وی گفت: هم اکنون هشت بازیکن به نام های علی اصغر اکبری مقدم، محمد شاه محمدی، اسماعیل توکلی، مهدی عباسی، نیما رسولی، ابراهیم جنگجو، علی علی آبادی و علیرضا پور ناظمیان در اردو حضور دارند و در پایان آخرین اردو 6 تن از آنان به مسابقات پاراآسیایی جوانان امارات اعزام خواهند شد.
سومین دوره بازی های پاراآسیایی جوانان از 19 آذر ماه به مدت پنج روز در شهر دبی برگزار می شود. کاروان ایران با نام «خلیج فارس» در 9 رشته ورزشی، با حضور 35 دختر و 95 پسر و با پرچمداری زهرا والا زاده ورزشکار بوچیای کشور در این دوره حاضر خواهد شد. ایران در دو دوره گذشته این بازی ها در سال 2009 در توکیو و سال 2013 در کوالالامپور در جایگاه دوم ایستاده بود.
برای آگاهی از آخرین اخبار ورزشی ایران و جهان با کانال ایرنا در تلگرام irnavarzesh@ همراه شوید.
ورزشی** 1293**
خبرنگار:محمد طاهری انتشاردهنده:علی خوسندیانتهای پیام /*


شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

پاسخ دهید