سرمربی تیم ملی فوتبال توگو:سعی می کنیم بازی خوبی مقابل ایران به نمایش بگذاریمبه گزارش ایرنا، لروی که روز چهارشنبه به دلیل تاخیر در زمان مقرر برگزاری نشست مطبوعاتی تیمش در محل تمرین این تیم پاسخگوی خبرنگاران بود، از دعوت فدراسیون فوتبال ایران و استقبال گرمی که از این تیم صورت گرفته است تشکر کرد و افزود: ایران از جمله کشورهایی است که تاکنون صعود خود را به جام جهانی مسجل کرده و در رتبه ٢٥ جدول فیفا قرار دارد، امیدوارم بازی خوبی مقابل این تیم داشته باشیم.
وی درباره شناختش از فوتبال ایران گفت: هم اکنون در حال بازسازی تیم ملی توگو هستیم؛ من عاشق فوتبال ایران هستم. ١٢ سال پیش نیز به ایران آمدم و خاطرات خوبی از این کشور دارم.
وی درباره تیم ملی فوتبال ایران و نتیجه دیدار فردای تیمش مقابل این تیم نیز عنوان کرد: فیلم های بازی ایران را آنالیز کرده ایم. در حال حاضر نیز بر روی مسایل فنی و روانی در تیم ملی توگو کار می کنیم.
سرمربی تیم ملی فوتبال توگو درباره غیبت «امانوئل آدبایور» نیز تصریح کرد: متاسفانه آدبایور مصدوم شد و نتوانستیم وی را همراه خود داشته باشیم. ایران بازیکنان خوب و باهوشی دارد. پیشتر به همراه تیم ملی عمان برابر ایران بازی کرده و پیروز هم شده ام.
وی در ادامه این گفت وگو پس از درخواست رساندن سلامش به علی دایی، عنوان کرد: دوست دارم بدانم او الان مشغول چه کاری است و با پاسخ دست جمعی خبرنگاران مبنی بر اینکه آقای گل جهان در حال حاضر هدایت یک تیم لیگ برتری را برعهده دارد مواجه شد.
لروی درباره اینکه آیا بازیکنان تیم ملی توگو ستاره هستند، نیز اظهارداشت: من با خطاب ستاره به بازیکنان فوتبال مخالفم. اگر بازیکنی را در تیم ستاره خطاب کنیم باید دور وی را در تیم تاریک کنیم. من می گویم ما بازیکنان بزرگ داریم. زمانی که به توگو آمدم به من گفتند با آدربایو مشکل خواهی داشت، ولی این طور نبود.
وی همچنین از پیش بینی نتیجه بازی فردا خودداری کرد و افزود: سعی می کنیم بازی خوبی را ارائه کنیم. ما بازیکنان خوب و جوانی داریم که در تیم های اروپایی بازی می کنند. تلاش داریم یک بازی جدی برابر ایران داشته باشیم و بدنبال برد هستیم.
«متیو دوسیو» بازیکن تیم ملی توگو و متس فرانسه نیز در نشست خبری پیش از بازی با ایران گفت: حضور در ایران افتخار بزرگی است. ایران تیم بسیار خوبی است و من بازی بازیکنان خوب این تیم را تحسین می کنم. قطعا بازی خوبی این دیدار برای ماست. بازی های ایران در جام جهانی را دیده ام و آنها را تحسین می کنم.
وی افزود:سفر خوبی داشتیم. هم در فرودگاه و هم هتل رفتار مهربانانه ای با ما شد. البته اطلاعات زیادی از بازیکنان ایرانی ندارم، ولی «کریم انصاری فر» را که با وی در المپیاکوس یونان هم بازی بودم، می شناسم.
وی درباره پیش بینی خود از دیدار با ایران گفت: نمی شود فوتبال را پیش بینی کرد، ولی برای ما دیدار خوبی است چون خود را آماده حضور در جام ملت های آفریقا در ماه مارس می کنیم.
وی درباره دلایل افت فوتبال توگو نسبت به سال ٢٠٠٦ اظهار داشت: البته نمی توانم پاسخ قطعی بدهم، ولی باید بگویم در قاره آفریقا تیمی روند با ثباتی داشته باشد بسیار سخت است و امیدوارم در آینده روند خوبی داشته باشیم.
ورزشی.**9144**9129**1368
خبرنگار:مهدی رهبر**انتشار: خیراله شفیعیانتهای پیام /*


شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

پاسخ دهید