سرمربی تیم فوتبال پارس جنوبی جم: پاداش تلاش و دوندگی خود را گرفتیمبه گزارش ایرنا مهدی تارتار روز پنجشنبه در نشست خبری پس از دیدار دو تیم استقلال خوزستان و پارس جنوبی جم اظهار کرد: تاکنون نتایج بسیار خوبی در لیگ کسب کردیم و دلیل اصلی آن رفاقت و انگیزه بسیار بالای بازیکنانمان است.
سرمربی تیم پارس جنوبی جم با بیان این که بسیار خوشحالم وقتی می بینم بازیکنانم در زمین سخت کوشانه می جنگند افزود: در تمام بازی هایی که تاکنون ارائه دادیم فاکتور دوندگی و تلاش بسیار برای گل زنی عامل مهم موفقیت ما در این فصل بوده است.
وی گفت: با توجه به گل زود هنگامی که به دست آوردیم یک بازی بسیار سخت و نفس گیر انجام دادیم که جای تبریک دارد.
وی با اشاره به این که نباید به امتیازاتی که تاکنون کسب کردیم مغرور شویم افزود: هنوز ابتدای راه است و نباید به این موفقیت زود هنگام مغرور شویم بلکه باید سخت تلاش کنیم تا در پایان فصل حاصل دستمزد خود را بگیریم.
تارتار گفت: ما جزء آن دسته از تیم ها بودیم که خیلی زود تمرینات قبل از فصل را شروع کردیم و دوران بدنسازی خوبی را پشت سر گذاشتیم که این موضوع کمک بسیار خوبی به ما کرد.
تارتار در خصوص تیم استقلال خوزستان گفت: استقلال خوزستان از تیم های خوب و با شخصیت لیگ به شمار می رود که سابقه قهرمانی در لیگ را دارد اما باید بگویم که ما برتر از آن ها بودیم و اگر از موقعیت های خود به نحو بهتری استفاده می کردیم می توانستیم با تعداد گل بیشتری پیروز میدان شویم اما باید بگویم که از نظر آمادگی جسمانی ضعیف بودند.
وی گفت: چهار بازی قبل استقلال خوزستان را آنالیز کردیم و نقاط ضعف و قوت آن ها را به خوبی می دانستیم هر چند که استقلال تیم خطرناک و پر نفوذی نشان داد و در لحظاتی از بازی حاکم میدان بود.
سرمربی تیم پارس جنوبی جم در خصوص تعطیلات لیگ گفت: تیم ما روند رو به رشدی داشته و قطعا از این تعطیلات ضربه می خورد اما چون بحث ملی است ما حرفی نداریم.
وی افزود: چطور ممکن است در سالی که فوتبال ما منتهی به جام جهانی است و نیاز به حمایت دارد به آن لطمه وارد می کنند.
وی گفت: در همه جای دنیا دولت ها از فوتبالشان حمایت می کنند اما در این جا برعکس است.
دیدار بین دو تیم استقلال خوزستان و پارس جنوبی جم روز پنجشنبه در ورزشگاه غدیر اهواز برگزار شد که در نهایت با نتیجه یک بر صفر به سود تیم پارس جنوبی جم به پایان رسید.
6002/6064
خبرنگار: محمد شاکری **انتشاردهنده :محسن بهاروندانتهای پیام /*


شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

پاسخ دهید