سرمربی تیم شمشیربازی دانشجویان: بازیکنان عالی بودند/ کسب دو مدال برنز تمام ظرفیت تیم ما نیستفخری روز یکشنبه در گفت وگو با خبرنگاران ایرانی در چین تایپه افزود: برای نخستین بار است که بازیکنانم دراین مسابقات شرکت می کنند از این رو کسب مدال از سوی آنان بسیار ارزشمند است.
به گفته وی عملکرد فوق العاده بازیکنانم دلیل اصلی کسب دو مدال برنز در رقابت های انفرادی بوده و به آنان بابت این مهم تبریک می گویم.
سرمربی تیم شمشیربازی دانشجویان ایران اعزامی به بازی های جهانی تایپه ادامه اداد: البته کسب این دو مدال به این معنی نیست که به سقف آرزوهای خود دست پیدا کردیم، همیشه بهترین ها را برای بازیکنان می خواهم و به دنبال بهترین هستیم.
وی در پاسخ به این سئوال که چرا دست پاکدامن از مدال کوتاه ماند؟ نیز گفت: این شمشیرباز به همراه سایر هم تیمی هایش یک سال است که در اردو بسر برده و در جریان مسابقات قرار دارد، معتقدم نتایج بدست آمده خوب بوده است، اما باید بگویم روز، روز پاکدامن نبود.
فخری از فرصتی که فدراسیون ملی ورزش های دانشگاهی برای شرکت در یونیورسیاد جهانی به ورزشکاران این رشته داده شد، قدردانی و عنوان کرد: با کسب دو مدال پاسخ مناسبی به اعتماد آنان داده شد و به نوعی خودمان را ثابت کردیم.
به گفته سرمربی تیم شمشیربازی دانشجویان ایران امروز از اینکه سه قهرمان المپیک نتیجه ای نگرفتند ناراحتیم اما با کسب دو مدال برنزشادی به اردوی تیم بازگشت و از فردا خود را برای رقابت های تیمی آماده خواهیم کرد.
ورزشی.**9144**1368
خبرنگار: خدیجه روزبهانی**انتشار: خیراله شفیعیانتهای پیام /*


شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

پاسخ دهید