سرمربی آرژانتین: فوتبال، جام جهانی را به مسی بدهکار بودبه گزارش روز چهارشنبه تارنمای خبری دیلی میل، تیم ملی آرژانتین بامداد چهارشنبه در آخرین دیدار خود در رقابت های مقدماتی جام جهانی 2018 مقابل اکوادور به میدان رفت و با برتری سه بر یک، بلیت جام سال آینده را تصاحب کرد.
رقابت های مقدماتی جام جهانی 2018 در آمریکای جنوبی در یک گروه 10 تیمی برگزار شد و چهار تیم برزیل، اروگوئه، آرژانتین و کلمبیا به جام سال آینده صعود کردند. آرژانتین قبل از شروع این دیدار در رده ششم گروه قرار داشت، اما با این برد به رده سوم گروه صعود کرد و راهی جام جهانی شد.
خورخه سامپائولی سرمربی آرژانتین گفت که تیم او نمی تواند تمام اتکای خود را به مسی معطوف کند.
سامپائولی بعد از این بازی گفت: بازیکنان ما باید به مسی کمک می کردند که به جام جهانی برود. تیم ما گام بزرگی برداشت.
وی گفت: ما با اقتدار این بازی را بردیم. تیم حریف یک گل زد و ما ناامید نشدیم. امروز خوشبختانه ملیت بهترین بازیکن فوتبال جهان آرژانتینی است.
سرمربی آرژانتین گفت: باید مطمئن شویم همه چیز به مسی متکی نیست، اما او امروز توانایی عالی خود را نشان داد. مسی، جام جهانی را به آرژانتین بدهکار نبود، بلکه فوتبال، جام جهانی را به مسی بدهکار بود. جام جهانی به مسی نیاز دارد.
سامپائولی گفت: گل اول این بازی، آرژانتین را دستپاچه نکرد. برنامه بازی ما سخت تر شد، چون اکوادور در اولین دقیقه گلزنی کرد.
وی گفت: این نگرانی وجود داشت که صعود نکنیم. ما فرصت های زیادی را از دست داده بودیم و در این بازی باید آینده خود را روشن می کردیم. ما باید صعود می کردیم و حالا از این صعود لذت می بریم.
ورزشی**1584
مترجم:مولوی انتشاردهنده:علی خورسندیانتهای پیام /*


شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

پاسخ دهید