رییس فدراسیون دوچرخه سواری: همکاری با آموزش و پرورش ضرورت هیات های ورزشی استبه گزارش ایرنا، خسرو قمری عصر چهارشنبه در حاشیه مجمع انتخابات هیأت دوچرخه سواری آذربایجان شرقی در جمع خبرنگاران افزود: هیأت دوچرخه سواری استان آذربایجان شرقی از برترین و فعال ترین هیأت های ورزشی کشور است و تلاشی که در این استان است اگر در دیگر استان های کشور هم بود، سطح دوچرخه سواری کشور بسیار پیشرفت چشمگیری را داشت.
قمری خاطرنشان کرد: هیات دوچرخه سواری استان آذربایجان شرقی طبق دستورات و برنامه های فدراسیون پیش می رود که بدون شک از اصلی ترین دلایل افزایش سطح این استان این موضوع می باشد.
وی گفت: باشگاه شهرداری تبریز حمایت بسیار خوبی را از رشته دوچرخه سواری دارد، ولی متاسفانه این باشگاه تمام فعالیت های خود را در بخش جاده متمرکز کرده است و باید به این مسئله توجه داشته باشیم که بخش های پیست و دیگر قسمت ها نیز مهم است.
وی تصریح کرد: یکی از برنامه های مهمی که باید هیأت های ورزشی به آن توجه بیشتری داشته باشند، همگانی شدن این رشته ورزشی در کشور است که خوشبختانه آذربایجان شرقی در این زمینه نیز از استان های دیگر گوی سبقت را گرفته است و عملکرد بسیار مناسبی را دارد.
رییس فدراسیون دوچرخه سواری کشور تاکید کرد: در روز های آتی 201 دستگاه دوچرخه پیست در اختیار هیات قرار خواهد گرفت تا رکابزنان استان بتوانند با آرامش به تمرینات خود ادامه دهند و از نظر نیاز به دوچرخه مشکلی نداشته باشند.
قمری با اشاره به بهبود وضعیت پیست دوچرخه سواری تبریز گفت: در ماه های اخیر با توجه به بازدیدی که داشته ایم پیست دوچرخه سواری وضعیت خوبی دارد و امیدواریم با تکمیل شدن نواقص این پیست، رکابزنان استان مشکلی از این نظر نداشته باشند و بانوان نیز بتوانند به راحتی در این مکان تمرین کنند.
مجمع انتخاباتی هیات دوچرخه سواری استان آذربایجان شرقی با حضور خسرو قمری رئیس فدراسیون دوچرخه سواری کشور در سالن اجتماعات اداره کل ورزش و جوانان استان برگزار شد که در پایان مجمع، عظیم عبدل نژاد ممقانی با کسب 17رای چهار سال دیگر به عنوان رئیس هیات دوچرخه سواری استان انتخاب شد.
خبرنگار: آب بسته.ع**انتشار: عزیزی راد
9853/518انتهای پیام /*


شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

پاسخ دهید