رقابت های قهرمانی آسیا/صعود تیم های ملی کانوپلو ایران به فینالبه گزارش روز یکشنبه ایرنا از فدراسیون قایقرانی، رقابت های کانوپلو قهرمانی آسیا در شهر کوالالامپور مالزی در حال برگزاری است و تیم بزرگسالان ایران در مرحله نیمه نهایی این مسابقات در مصاف با سنگاپور به پیروزی هفت بر سه دست یافت تا به فینال راه یابد.
در رده سنی زیر ٢١ سال پسران نیز جوانان کشورمان با شکست هشت بر پنج تیم میزبان (مالزی) فینالیست شدند.
بانوان کانوپولوسوار تیم بزرگسالان ایران هم در مرحله نیمه نهایی مقابل سنگاپور قرار گرفتند که بعد از تساوی یک بر یک در وقت قانونی با گل طلایی راهی فینال شدند.
در رده سنی جوانان نیز ملی پوشان دختر کشورمان تیم کانوپلو سنگاپور را با نتیجه 6 بر یک شکست دادند و به فینال رقابت های قهرمانی آسیا راه یافتند.
در دیدار پایانی این مسابقات دختران و پسران ملی پوش کشورمان در فینال به مصاف چین تایپه می روند و زنان و مردان بزرگسال کانوپلو ایران نیز به ترتیب مقابل چین تایپه و ژاپن قرار خواهند گرفت.
تیم های ملی کانوپولو ایران در رقابت های دو سال گذشته که به میزبانی هنگ کنگ برگزار شد، در رده سنی جوانان و بزرگسالان زنان به ترتیب قهرمان و نایب قهرمان شدند.
تیم ملی کانوپولوی مردان ایران هم در رده های سنی جوانان و بزرگسالان نیز به ترتیب با کسب مدال نقره و برنز سکوی دوم و سوم را از آن خود کردند.
برای آگاهی از آخرین اخبار ورزش ایران و جهان با کانال ورزشی ایرنا در تلگرام irnavarzesh@ همراه شوید
ورزشی**9029* 1701
تنظیم کننده: محمد مهدی موذن**انتشار: حمید قدیمیانتهای پیام /*


شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

پاسخ دهید