درخشش کمانداران نوجوان ایران در مسابقات جهانی آرژانتینبه گزارش ایرنا به نقل از فدراسیون تیراندازی، مسابقات جهانی تیراندازی با کمان در رده سنی نوجوانان از روز گذشته در آرژانتین آغاز شده است. ملی‌پوشان ایران امروز (چهارشنبه)در ادامه رقابت‌ها در مرحله حذفی به مصاف حریفان رفتند.
در کامپوند پسران، دانیال حیدرزاده در ابتدا مقابل نماینده نروژ به میدان رفت. وی در این دیدار پیروز شد و به دور دوم راه یافت. حیدرزاده در این مرحله نیز با نتیجه 135 بر 127 به برتری رسید و به مرحله یک‌شانزدهم راه یافت. وی در این مرحله مقابل نماینده کانادا قرار می‌گیرد.
آرمین پاکزاد و امیرمحمد قربان‌زاده نیز در نخستین مسابقه مرحله حذفی مقابل هم قرار گرفتند که در پایان قربان‌زاده با اختلاف یک امتیاز و با نتیجه 130 بر 129 پیروز شد و به مرحله بعد راه یافت. قربان‌زاده در یک‌ شانزدهم مقابل کمانداری از مکزیک به میدان می‌رود.
در ریکرو پسران، رضا شبانی دیگر نماینده ایران در گام نخست مقابل نماینده تایلند پیروز شد. وی در دور دوم با نتیجه 7 بر 3 مقابل کمانداری از بلژیک پیروز شد و به مرحله یک‌ شانزدهم راه یافت. شبانی در این مرحله مقابل نماینده کره شمالی به میدان می‌رود.
برای آگاهی از آخرین اخبار ورزش ایران و جهان با کانال ورزشی ایرنا در تلگرام irnavarzesh@ همراه شوید.
ورزشی **9118**1368
خبرنگار: سید جواد بشیری**انتشار:خیراله شفیعیانتهای پیام /*


شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

پاسخ دهید