دارنده چهار مدال طلای جهانی ووشو: به سختی عادت دارم/نگران حریف چینی نیستمقلی پور یکی از ووشوکاران اعزامی ایران به مسابقات قهرمانی بزرگسالان جهان که اوایل مهرماه به میزبانی شهر «کازان» روسیه برگزار می شود روز سه شنبه در گفت وگو با خبرنگار ورزشی ایرنا، تصریح کرد: در شرایط آرمانی قرار دارم و حتی از رقابت های جهانی دو سال قبل نیز از لحاظ بدنی، روحی و روانی آماده تر هستم.
وی با اشاره به اینکه تمرکز خود را به کسب موفقیت معطوف کرده است، اظهار داشت: خوشبختانه از نظر فنی و همچنین امکانات، شرایط خوبی در اردوها داریم.
قلی پور در خصوص شرایط سختی که در آغاز اردوهای تیم ملی بری رسیدن به ترکیب اصلی داشت، توضیح داد: به سختی ها عادت دارم و برای رسیدن به آنچه که می خواهم، برنامه ریزی می کنم. رسیدن به مدال انگیزه زیادی به من می دهد و به همین دلیل با تمام توان تلاش می کنم.
دارنده چهار مدال طلای جهان در خصوص کاهش وزن زیاد در تمرینات تیم ملی، عنوان کرد: 22 کیلوگرم وزن کم کردم تا به شرایط خوب برسم و خوشبختانه شرایط زانویم که چند ماه قبل جراحی کردم، نیز اکنون بسیار ایده آل است.
وی در مورد رویارویی احتمالی با حریف چینی در رقابت های سنگین وزن مسابقات جهانی ووشو، عنوان کرد: مبارزات وی را آنالیز کرده ام و نگران مبارزه با او نیستم. گام به گام پیش می روم تا به خواسته ام دست یابم.
سانداکار باتجربه ایران در خصوص تغییر ترکیب تیم ایران نسبت به دوره گذشته رقابت های جهانی، گفت: جوانانی که به ترکیب اصلی رسیده اند به طور حتم توان رسیدن به بهترین نتایج را دارند و معتقدم که ترکیب فعلی ما بهتر از دوره گذشته است.
برای آگاهی از آخرین اخبار ورزش ایران و جهان با کانال ورزشی ایرنا در تلگرام irnavarzesh@ همراه شوید.
ورزشی**3783**1368
خبرنگار: امیر میرزاییان**انتشار: خیراله شفیعیانتهای پیام /*


شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

پاسخ دهید