دارنده مدال برنز رقابت های دانشجویان: شمشیربازی نتیجه تمرکز بر لحظه هاسترهبری در گفت وگو با خبرنگار اعزامی ایرنا به بیست و نهمین دوره یونیورسیاد دانشجویان، گفت: شمشیربازی نتیجه مدیریت و تمرکز بر لحظه هاست پس نمی توانم بگویم اگر بیشتر تمرین می کردیم یا چنان می شد، برنده این بازی بودیم.
وی ادامه داد: سطح شمشیربازی سابر ایران بسیار بالا رفته و در صورتی که بتوانیم تمرکز بهتری داشته باشیم، کسب برترین عناوین رقابت های دانشجویان جهان سخت نیست.
رهبری در خصوص دیدارش در نیمه نهایی و حریف مجارستانی گفت: ‘شات ماری’ یکی از برترین های جهان است. او ماه قبل در لایپزیک آلمان عنوان قهرمانی جهان را کسب کرد و همیشه نتایج خوبی در رقابت ها کسب می کند. ماری جزو پنج نفر برتر جهان است.
عضو تیم ملی شمشیر بازی ایران گفت: چند جا بازی را از دست دادم و نتوانستم بازی را کنترل کنم و همه آن ها وقتی بود که تمرکزم کم می شد.
رهبری امروز (یکشنبه) در نخستین روز بیست و نهمین یونیور سیاد دانشجویی پس از صعود به نیمه نهایت بازی را با نتیجه 8 بر 15 به حریف مجارستانی واگذار کرد .
وی خستگی زیاد و قرار گرفتن مسابقات در فصل تعطیلات و افت بدنی را از دیگر دلایل عدم موفقیتش در نیمه نهایی عنوان کرد.
به گفته وی تیم ملی از حدود یک سال پیش در اردو بوده و در حدود 10 مسابقه جهانی، آسیایی و تورنمنت شرکت کرده و از نظر بدنی بسیار خسته اند.
بیست و نهمین دوره یونیورسیاد دانشجویان جهان با حضور نمایندگان 141 کشور جهان آعاز شده و قرار است این ورزشکاران 12 روز در 21 رشته به مصاف هم بروند.
برای آگاهی از آخرین اخبار ورزش ایران و جهان با کانال ورزشی ایرنا در تلگرام irnavarzesh@ همراه شوید.
ورزشی 1828**9118**1368
خبرنگار: خدیجه روزبهانی**سید جواد بشیری**انتشار: خیراله شفیعیانتهای پیام /*


شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

پاسخ دهید