تاکید مربی گسترش فولاد به پایان قعر نشینی این تیمفلاحت زاده روز چهارشنبه در نشست خبری پیش از دیدار تیمش در برابر پیکان در محل سازمان لیگ فوتبال افزود: تیم پیکان از شرایط و نتایج خوبی با حضور «مجید جلالی»سرمربی این تیم برخوردار است و تیم گسترش فولاد نیز به دلیل داشتن 12 ، 13بازیکن مصدوم چون «ندرانیک تیموریان»، «مهرداد قنبری» و «میلاد فخرالدینی» نتوانسته نتایج لازم را بگیرد تا قعرنشین این رقابت ها شود.
وی گفت: البته نقاط ضعف تیم پیکان را آنالیز کردیم و امیدواریم در جام حذفی مقابل اوکسین البرز پیروز شویم تا در نیم فصل بتوانیم تیم خود را با جذب چند بازیکن تقویت کنیم .
مربی تیم فوتبال گسترش فولاد، از دیگر دلایل قعرنشینی این تیم را ضعف در بدنسازی این تیم دانست و افزود: اینکه بیشتر بازیکنان رباط صلیبی پاره می کنند و یا از مصدومیت ها و آسیب دیده گی زیادی برخوردار هستند، تنها اشتباه کادر فنی سابق در برنامه بدنسازی است.
فلاحت زاده افزود: اگر چه ما نمی توانیم در رقابت های لیگ برتر از بازیکنان جوان لیگ یک که تجربه بازی در این سطح و فشرده را ندارند استفاده کنیم، اما قطعا در نیم فصل تیم را تقویت می کنیم .
وی با تاکید برای اینکه هدف اصلی تیم گسترش فولاد در بازی فردا گل نخوردن و سپس استفاده از ضد حمله هاست گفت: به رغم قعرنشینی تیم دست و پا بسته ای مقابل پیکان نیستیم و از تمام ظرفیت ها برای رسیدن به موفقیت استفاده می کنیم .
این مربی دلیل عدم حضور «فیروز کریمی» سرمربی این تیم در نشست خبری را همزمانی پرواز تبریز – تهران با زمان تمرین این تیم عنوان کرد.
دیدار تیم های پیکان و گسترش فولاد تبریز در هفته نهم لیگ برتر باشگاه های کشور جام خلیج فارس فردا – پنجشنبه – ساعت 16 در شهر قدس (قلعه حسن خان) برگزار می شود.
تیم فوتبال گسترش فولاد هم اکنون با هفت امتیاز در انتهای جدول رده بندی لیگ قرار دارد و پیکان با 14 امتیاز در مکان چهارم ایستاده است.
برای آگاهی از اخبار ورزش ایران و جهان با کانال ایرنا در تلگرام irnavarzesh@ همراه شوید.
ورزشی **9029**1368
خبرنگار : مهدی موذن**انتشار: خیراله شفیعیانتهای پیام /*


شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

پاسخ دهید