تاج: پیروزی تیم ملی فوتبال نوجوانان مقابل آلمان غرورانگیز استبه گزارش ایرنا به نقل از فدراسیون فوتبال، تاج که در گوای هند به سر می برد، پس از پیروزی 4 بر صفر تیم فوتبال نوجوانان ایران مقابل آلمان در مرحله گروهی جام جهانی نوجوانان هند در رختکن این تیم حاضر شد و این پیروزی با ارزش را به تبریک گفت.
وی اظهار داشت: در گذشته تیم های ملی ما مقابل آلمان بازی کرده اند، اما هرگز چنین آلمان را در هم نکوبیده بودیم واین چنین این تیم را متحمل شکست سنگین نکرده بودیم.
رییس فدراسیون فوتبال خاطرنشان کرد: امشب شب خوبی برای فوتبال ما رقم خورد؛ شبی که با تدابیر موثر کادر فنی و زحمت و غیرت بازیکنان شکل گرفت. به طور حتم فدراسیون فوتبال، پاداش ویژه ای برای صعود ایران از مرحله گروهی در نظر خواهد گرفت.
وی افزود: شما امشب هر کاری خواستید با آلمان کردید اما از امشب باید همه حواستان را به آینده و تداوم اقتدارتان معطوف کنید.
تاج افزود: در شبی که آلمان اینچنین در هم شکسته شد اتفاق مهمی هم در این تیم دیده شد. آن زمان که تیم آلمان 4 بر صفر عقب بود وقتی بازیکنی از این تیم تعویض شد، با تک تک نفرات روی نیمکت دست می داد و این به نظرم ‌موضوع بسیار مهمی بود.
ورزشی**9129**1368
تنظیم کننده: مهدی رهبر**انتشار: خیراله شفیعیانتهای پیام /*


شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

پاسخ دهید