تاج: پیروزی بر آلمان بر افتخارات و رکوردهای فوتبال ایران اضافه کردبه گزارش ایرنا از فدراسیون فوتبال، تاج عصر چهارشنبه با حضور در محل تمرین تیم ملی نوجوانان در گوآ هند با بیان این مطلب افزود: بار دیگر پیروزی غرورآفرین تیم شایسته ایران مقابل آلمان را به تک تک اعضای تیم از کادر فنی تا بازیکنان تبریک می گویم‌.
تیم فوتبال نوجوانان ایران که در گروه سوم جام جهانی هند با تیم های آلمان، کاستاریکا و گینه هم گروه است، شب گذشته و در دومین دیدار خود در مرحله گروهی آلمان را با نتیجه قاطع 4 بر صفر شکست کرد و با توجه به پیروزی 3 بر یک در دیدار اول برابر گینه با کسب 6 امتیاز صعود خود را به جمع 16 تیم برتر جهان قطعی کرد.
تاج گفت: بر این باورم در این مقطع تاریخی، اگر از غرور دوری شود؛ این تیم می تواند به نتایج مهمی برسد که سالها موجب افتخار باشد.
وی افزود: در منطق فوتبال ایران، عقب نشینی مقابل هیچ تیمی وجود ندارد؛ به همین دلیل برای دیدار با کاستاریکا با همه توان به میدان می رویم‌؛ دقیقا همان کاری که در بازی مقابل سوریه انجام گرفت.
رئیس فدراسیون فوتبال اظهار داشت: تیم های ملی ایران نشان داده اند همواره برای رسیدن به موفقیت تلاش می کنند و در این میان نتیجه به تیمی تعلق دارد که بهتر بازی می کند.
برای آگاهی از آخرین اخبار ورزش ایران و جهان با کانال ورزشی ایرنا در تلگرام irnavarzesh@ همراه شوید.
ورزشی**9129**1368
تنظیم کننده: مهدی رهبر**انتشار: خیراله شفیعیانتهای پیام /*


شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

پاسخ دهید