بهترین راه حفظ نظام رسیدگی به فقرا است

به گزارش ایسنا، آیت‌الله “مصظفی علماء در دیدار با جهادگران بسیج سازندگی استان با اشاره به اهمیت محرومیت زدایی در استان گفت: مقایسه وضعیت روستاهای استان قبل از انقلاب با حال حاضر میزان فعالیت‌های بسیج سازندگی را نشان می دهد، زیرا به راستی فعالیت‌هایی انجام گرفته که با هیچ دوره‌ای قابل قیاس نیست.

امام جمعه کرمانشاه با اشاره به اهمیت باور داشتن  و فرصت دادن به جوانان افزود: امام(ره) سال 42 و قبل از شروع نهضت اسلامی امید خود را به حوانان آینده می دانست و همواره تاکید می کرد “یاران من الان در قنداق هستند” و دیدیم که انقلاب را و همه فراز و نشیب های انقلاب را جوانان مومن و معتقد مدیریت کردند.

وی همچنین با اشاره به تاکید مقام معظم رهبری در خصوص استفاده از ظرفیت جوانان، اظهار کرد: مقام معظم رهبری همواره به توانمندی و صداقت جوانان به عنوان یک اصل بسیار مهم تاکید دارند و معتقدند باید از جوانان انقلابی برای مدیریت کارها بهرمند شویم.

 آیت الله علما همچنین با بیان اینکه امروز ایران اسلامی به عنوان ام القرای کشورهای اسلامی و محور مقاومت مطرح است، گفت: همین موضوع باعث زمین‌گیر شدن اسرائیل در منطقه شده است.

امام جمعه کرمانشاه در ادامه با اشاره به اهمیت رسیدگی به محرومان و ضرورت محرومیت زدایی گفت: بهترین راه حفظ نظام و انقلاب رسیدگی به فقرا است. باید این موضوع را به عنوان حرکتی الهی و خدایی بیشتر تقویت کنیم تا هرچه زوتر شاهد از بین رفتن محرومیت در استان باشیم.

انتهای پیام

پاسخی بگذارید