بارسلونا با برد آغاز کرد/بدشانسی عجیب مسیبه گزارش ایرنا، یکشنبه شب و در هفته نخست لالیگای اسپانیا، تیم فوتبال بارسلونا و در ورزشگاه «نیوکمپ» میزبان رئال بتیس بود و در نهایت به پیروزی دو بر صفر رسید.
این دیدار با یک دقیقه سکوت به احترام درگذشتگان حادثه تروریستی چند روز قبل شهر بارسلون و تحت تدابیر شدید امنیتی برگزار شد.
بارسلونا که هنوز در شوک جدایی «نیمار» و پیوستن وی به پاری سن ژرمن است و هفته گذشته با شکست در سوپرجام اسپانیا مقابل رئال مادرید با بحران مواجه شده بود در دیدار یکشنبه شب نیز شروع چندان خوبی نداشت.
مصدومیت «لوییس سوارز»، «آندرس اینیستا» و «پیکه» و غیبت این سه بازیکن سبب شده بود که بارسلونا قوای تهاجمی همیشگی را نداشه باشد که پس از گذشت دقایقی شرایط تغییر کرد.
حرکات ترکیبی «لیونل مسی» با «جرارد دلوفئو» و پاس های خوب «سرخیو روبرتو» سبب شد تا کاتالان ها به فرم مناسب نزدیک شوند.
دقیقه 36 همکاری تماشایی «دلوفوئو» و «لیونل مسی» سبب شد تا گل نخست بارسلونا با برخورد توپ به مدافع بتیس به ثمر برسد.
دو دقیقه پس از آن، مهاجم بتیس در آستانه به ثمر رساندن گل تساوی قرار داشت که «خاویر ماسکرانو» مدافع باتجربه آرژانتینی با تکلی فراتر از انتظار دروازه میزبان را نجات داد.
در دقیقه 39 پاس خوب «جرارد دلوفئو» به «سرخیو روبرتو» رسید و این هافبک جوان با شوتی سرضرب گل دوم بارسلونا را به ثمر رساند.
در نیمه دوم نیز بارسلونا به طور کامل توپ و میدان را در اختیار نداشت، اما گل دیگری به ثمر نرسید تا شاگردان «ارنستو والورده» گام نخست را با پیروزی دو بر صفر محکم بردارند.
در این دیدار «لیونل مسی» ستاره آرژانتینی بارسلونا تلاش زیادی برای گلزنی انجام داد که سه مرتبه ضربات تماشایی وی به دیرک دروازه بتیس برخورد کرد تا شب عجیبی برای مسی رقم بخورد.
از دقایقی دیگر، رئال مادرید مدافع عنوان قهرمانی در زمین لاکرونیا به میدان می رود.
ورزشی**3783**1392**خبرنگار: امیر میرزاییان**انتشار: ابوالفضل باباییانتهای پیام /*


شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

پاسخ دهید