بادران با تساوی برابر گل گهر فرصت صدرنشین را ازدست داد/ برتری خونه به خونه برابر نساجی مازندرانبه گزارش ایرنا؛ تیم بادران تهران که نزدیک ترین تعقیب کننده تیم فوتبال نفت مسجد سلیمان در صدر جدول این رقابت هاست، امروز(چهارشنبه) و در ادامه برگزاری رقابت های هفته هفتم این لیگ برابر تیم گل گهرسیرجان قرار گرفته، با کسب نتیجه تساوی بدون گل 15 امتیازی شد و نتوانست به صدر جدول رده بندی این مسابقات صعود کند.
تیم فوتبال نفت مسجد سلیمان در آغاز رقابت های هفته هفتم لیگ دست یک فوتبال کشور پنجشنبه گذشته تیم قعرنشین راه آهن را از پیش رو برداشت و با 16 امتیاز در صدر جدول رده بندی این رقابت ها ایستاد.
در دیگر دیدار مهم امروز تیم خونه به خونه که هدایت آن را «جواد نکونام»کاپیتان اسبق تیم ملی فوتبال برعهده دارد، در یک دیدار پر گل، ایران جوان بوشهر را شکست داد و با 11 امتیاز در جایگاه هفتم جدول رده بندی این مسابقات ایستاد.
شاگردان نکونام درآغاز رقابت های هفته ششم لیگ دست یک تیم صدر نشین نفت مسجد سلیمان را نیز با نتیجه یک برصفر شکست داده و برای سایر رقبا خط و نشان کشیده بودند.
تیم صبای قم که «هومن افاضلی» را از هفته سوم به بعد در راس کادر فنی خود دارد، امروز نیز نتوانست با این مربی به برد دست پیدا کند و با نتیجه 2 بر یک مغلوب تیم برق جدید شیراز شد.
افاضلی که بدنبال کسب نتایج ضعیف این تیم در آغاز رقابت های لیگ دست یک، هدایت این تیم را برعهده گرفته است، درچهارهفته حضور دراین تیم هنوز با این تیم بردی را تجربه نکرده است، او در این مدت با صبای قم 3 تساوی و 2 باخت در کارنامه مربیگری اش در این تیم به ثبت رسانده است.
نتیجه کامل مسابقات لیگ یک درهفته هفتم از این قرار است:
شهرداری تبریز صفر – ماشین سازی یک
آلومینیوم اراک صفر – فجر سپاسی صفر
خونه به خونه 3 – ایران جوان بوشهر یک
اکسین البرزیک – نساجی مازندران صفر
برق جدید شیراز2 –صبای قم یک
گل گهر سیرجان صفر – بادران تهران صفر
شهرداری ماهشهر صفر – مس کرمان صفر
همچنین دیدار تیم های ملوان و مس رفسنجان نیز که قرار بود امروز (چهارشنبه) برگزار شود، به تعویق افتاد.
ورزشی.**9144**1368
خبرنگار:سعید قهرمانی** انتشار: خیراله شفیعیانتهای پیام /*


شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

پاسخ دهید