افتخاری: در خصوص مجیدی کمیته فنی تصمیم می گیرد/جباری برای هر بازی پول می گیردبه گزارش ایرنا، افتخاری در پایان نشست هیات مدیره در جمع خبرنگاران، گفت: باشگاه استقلال در گذشته بدهی های زیادی داشته و در یک مورد که امروز به آن اشاره شد، حدود هشت میلیارد باید به دارایی پرداخت کنیم.
وی ادامه داد:از دو حامی مالی که با آنها مذاکره کردیم یکی از آنها قطعی شده و در بحث دوم سرمایه گذار خارجی قصد فعالیت در کمپ باشگاه را دارد که در آن هتل یا خوابگاهی برای باشگاه ساخته شود.
مدیرعامل باشگاه استقلال، گفت: فضای باشگاه استقلال در شان این تیم نیست و قصد داریم فضایی در کمپ برای باشگاه آماده کنیم تا فعالیت خود را بهتر پیش ببریم.
وی افزود: در رابطه با سند کمپ باشگاه استقلال به یاد دارم در زمان حضورم به عنوان مدیرکل تربیت بدنی استان تهران نامه ای به مسکن و شهرسازی زدم و اعلام کردم تربیت بدنی این کمپ را به باشگاه استقلال واگذار کرده است. در حال پیگیری گرفتن سند کمپ هستیم و برای این مساله باید هرچه سریعتر کمپ آماده شود. زمین این مجموعه متعلق به وزارت مسکن است.
افتخاری اظهار کرد: طبق بررسی های انجام شده سند به نام اداره کل ورزش و جوانان استان تهران صادر خواهد شد و این اداره کل در قراردادی بلند مدت آن را به استقلال واگذار خواهد کرد.
وی در رابطه با شایعات اخیر مبنی بر احتمال حضور فرهاد مجیدی در باشگاه استقلال، گفت: برخلاف مطالب منتشره وزارت ورزش و داورزنی هیچ صحبتی در این رابطه با من نداشته اند. در صورتی که کمیته فنی باشگاه چنین تصمیمی بگیرد مجیدی در میان گزینه ها اضافه خواهد شد اما شخصا هیچ دخالتی در تصمیم گیری کمیته فنی نخواهم کرد.
مدیرعامل باشگاه استقلال در رابطه با حامی مالی آلمانی که شفر سرمربی این تیم معرفی کرده است، خاطرنشان کرد: باید پیشنهاد خود را آماده کنیم اما به دلیل قراردادهای بسته شده تا پایان سال نمی توانیم قراردادی امضا کنیم.
وی در خصوص اضافه شدن دستیار سابق شفر به کادرفنی استقلال افزود: این مساله درست است اما درخواست ما از او حضور یک دستیار ایرانی در کادرفنی بوده تا کار را از او یاد بگیرد. شفر اعلام کرده یک دستیار در جامائیکا با او بوده و به خوبی کار را آموزش دیده و می تواند او را با هزینه کمتر از دستیاران ایرانی به استقلال بیاورد. از شفر خواستیم پیشنهاد خود را به کمیته فنی بدهد تا اگر آنها قبول کردند این فرد به کادرفنی اضافه شود.
افتخاری تاکید کرد: دستیاران شفر تا بازی با فولاد مشخص نخواهند شد، اما احتمال دارد این نفرات تا شهرآورد به کادرفنی اضافه شوند.
مدیرعامل استقلال در خصوص اینکه گفته می شود مربی که به خاطر حضور در یک کلوپ شبانه محروم شده است علی چینی بوده، اظهار کرد: چینی منکر تصویر منتشر شده است و اعلام کرده این تصویر ساختگی بوده اما ملاک ما گزارش نماینده حراست فدراسیون فوتبال است.
وی افزود: اگر حراست این مساله را تایید کند کمیته اخلاق به آن ورود خواهد کرد البته به نظر می رسد به نظر می رسد گزارش های به کمیته اخلاق داده شده و امروز هم طبق گفته شما خبرنگاران چنین حکمی صادر شده است.
مدیرعامل باشگاه استقلال، گفت: اتفاق رخ داده برای باشگاه ثابت نشده بود و به ما گفته بودند تصاویر با فتوشاپ درست شده است.
وی در خصوص آخرین وضعیت مجتبی جباری، اظهار کرد: نوروزی اعلام کرده مدارک پزشکی این بازیکن در حال آماده شدن است و گزارش آن تا پنجشنبه به شفر اعلام می شود.
افتخاری در خصوص وضعیت قرارداد جباری در صورت فسخ قرارداد، افزود: در قرارداد او ذکر شده هر بازی به میدان رفت پول دریافت کند و در صورت بازی نکردن قراردادش فسخ می شود.
وی در مورد شایعه جدایی از استقلال، گفت: یک بار دوستان را نصیحت کردم این صحبت ها را مطرح نکنند و اعلام کردم که خودم تصمیم می گیرم بمانم یا جدا شوم. اطمینان داشته باشید تا پایان دولت دوازدهم در خدمت شما خواهم بود.
مدیرعامل باشگاه استقلال در رابطه با آخرین وضعیت بهنام برزای، اظهار کرد: برای خالی کردن لیست تیم یا باید منتظر بود بازیکنی مصدوم شود یا شفر اعلام کند برخی بازیکنان را نمی خواهد و آنها را از لیست خارج کنیم.
افتخاری با اشاره به شرایط مگویان، افزود: منصوریان او را نخواست و از تیم بیرون گذاشت و در حال حاضر به دنبال مذاکره با این بازیکن هستیم تا اگر تیمی پیدا کرد به آن تیم برود. اگر این اتفاق رخ ندهد باید پول او را پرداخت کنیم و قرارداد مگویان یک میلیارد و 200 میلیون تومان است.
وی همچنین حضور «بیژن طاهری» به جای «نصرالله عبدالهی» در مسئولیت سرپرستی استقلال را تکذیب کرد.
مدیرعامل استقلال در خصوص دیدار با پرسپولیس، گفت: این دیدار سه امتیاز، اما نتیجه آن برای هواداران اهمیت زیادی دارد. شفر به دنبال ارایه یک فوتبال خوب در شهرآورد است و این مساله برای هواداران نیز اهمیت زیادی دارد.
افتخاری در رابطه با شکایت «آندرانیک تیموریان» و «کاوه رضایی»، گفت: کنفدراسیون فوتبال آسیا اعلام کرده به شکایت های اینگونه فیفا رسیدگی می کند و ما هم از فدراسیون فوتبال خواستیم تا رای خود را سریعتر صادر کند.
وی در رابطه با مصاحبه نکردن اعضای هیات مدیره به ویژه زمانی، اظهار کرد: در آخرین جلسه که با وزیر ورزش و جوانان داشتیم او از اعضا خواست تا من سخنگوی باشگاه باشم و از آن موقع به بعد دیگر زمانی صحبت نکرد.
مدیرعامل باشگاه استقلال در خصوص آخرین وضعیت بلیط فروشی، گفت: فدراسیون باید تکلیف ما را در این رابطه مشخص کند و باید این را تاکید کنم که در سه سال گذشته دریافتی بابت بلیط فروشی نداشتیم.
برای آگاهی از آخرین اخبار ورزش ایران و جهان با کانال ورزشی ایرنا در تلگرام irnavarzesh@ همراه شوید.
ورزشی **9118**1368
خبرنگار: سید جواد بشیری**انتشار: خیراله شفیعیانتهای پیام /*


شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

پاسخ دهید