ابراز رضایت شفر از تمرین استقلال و بازیکنان این تیمبه گزارش ایرنا، شفر که برای نخستین بار در تمرینات این تیم شرکت کرده بود و «سیدرضا افتخاری» مدیرعامل و «اکبر عباس ملکی» عضو هیات مدیره این تیم را درکنار خود می دید، در پایان این تمرین در جمع خبرنگاران افزود: پیش از این مدیر عامل باشگاه، بازیکنان استقلال را با استعداد معرفی کرده بود، اما برای اینکه به این مهم پی ببرم باید در محل تمرین تیم حاضر شده و از نزدیک این استعدادها را می دیدم.
وی افزود: البته پیش از این چندین فیلم از بازی و تمرینات تیم را مشاهده کرده بودم، با این حال شناخت کافی از تیم نداشتم که امروز تقریبا این شناخت کامل شد.
سرمربی جدید تیم فوتبال استقلال تهران با بیان اینکه بازیکنان تیم استقلال با استعداد هستند، اظهار داشت: از اینکه در کنار این بازیکنان بودم لذت برده و تمرینات خوبی را از آنان شاهد بودم.
شفر تاکید کرد: تمرینات استقلال به همین منوال ادامه خواهد یافت و با برگزاری تمرینات منظم، تیم پله به پله در جدول رده بندی رقابت های لیگ برتر بالا خواهد رفت و به جایگاه واقعی اش خواهد رسید.
سرمربی جدید تیم استقلال پس از صحبت با خبرنگاران و به منظور تبادل نظر در خصوص آخرین وضعیت بازیکنان و تیم استقلال، با افتخاری مدیرعامل، ملکی عضو هیات مدیره و «نصراله عبدالهی» سرپرست تیم فوتبال استقلال جلسه ای برگزار و در این ارتباط بحث گفت وگو کرد.
شفر در جریان بخشی از تمرینات امروز تیم فوتبال استقلال تهران، تمرینات دروازه بانان را از نزدیک زیر نظر گرفت، او همچنین درگفت و گو با کادر پزشکی تیم در جریان آخرین وضعیت سلامتی «امید نورافکن» که امروز به صورت اختصاصی تمرین می کرد، قرار گرفت.
ورزشی.**9144**1368
خبرنگار:سعید قهرمانی**انتشار: خیراله شفیعیانتهای پیام /*


شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

پاسخ دهید